Honeypot (8.x-1.21) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Save
pt: Guardar

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: Expiration
pt: Expirar

en: seconds
pt: segundos

en: Spam control
pt: Controle de SPAM

en: Create new account
pt: Criar uma nova conta

en: Contact Forms
pt: Formulários de Contato

en: @name comment form
pt: @name formulário de contacto

en: A welcome message with further instructions has been sent to your email address.
pt: Uma mensagem de boas-vindas com mais instruções foi enviada para seu endereço de email.
