Honeypot (8.x-1.28) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
