Honeypot (8.x-1.28) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Expiration
ro: Data expirării

en: seconds
ro: secunde

en: Spam control
ro: Control de spam

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Leave this field blank
ro: Lăsați acest câmp necompletat

en: Honeypot configuration
ro: Configurația Honeypot

en: Configure Honeypot spam prevention and the forms on which Honeypot will be used.
ro: Configurați prevenirea spam-ului Honeypot și formularele în care va fi utilizat Honeypot.

en: Administer Honeypot
ro: Administrați Honeypot

en: Bypass Honeypot protection
ro: Ocoliți protecția Honeypot
