Honeypot (8.x-1.29) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Preview
da: Gennemse

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Expiration
da: Udløb

en: seconds
da: sekunder

en: Spam control
da: Spam-kontrol

en: About
da: Om

en: Contact Forms
da: Kontaktformularer

en: Uses
da: Bruger

en: @name comment form
da: @name kommentar form

en: Honeypot Configuration
da: Honeypot konfiguration

en: Leave this field blank
da: Efterlad dette felt tomt
