Honeypot (8.x-1.29) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
