Honeypot (8.x-1.29) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Honeypot
tr: Bal küpü

en: Expiration
tr: Son Kullanma Tarihi

en: seconds
tr: saniye

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
