Honeypot (8.x-1.30) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Expiration
ca: Venciment

en: seconds
ca: segons

en: Spam control
ca: Control de brossa o spam

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
