Honeypot (8.x-1.30) - en to uk translation catalogue (66 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Expiration
uk: Закінчення терміну

en: seconds
uk: секунд(и)

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: About
uk: Про модуль

en: Contact Forms
uk: Контактні форми

en: Uses
uk: Використання

en: @name comment form
uk: Форма коментаря @name

en: Honeypot Configuration
uk: Конфігурація Honeypot

en: Protect all forms with Honeypot
uk: Захистити усі форми за допомогою Honeypot

en: Honeypot element name
uk: Назва елементу Honeypot

en: Honeypot time limit
uk: Обмеження часу Honeypot

en: Minimum time required before form should be considered entered by a human instead of a bot. Set to 0 to disable.
uk: Мінімальний час, після якого форма буде вважатися такою, що введена людиною, а не роботом. Аби вимкнути введіть 0.

en: Honeypot Enabled Forms
uk: Форми з увімкненим Honeypot

en: Check the boxes next to individual forms on which you'd like Honeypot protection enabled.
uk: Залиште позначки поруч з тими формами, на яких необхідно увімкнути захист Honeypot.

en: User Registration form
uk: Форма реєстрації користувачів

en: The time limit must be a positive integer or 0.
uk: Обмеження часу має бути додатнім цілим числом або 0.

en: Administer Honeypot-protected forms and settings
uk: Адміністрування Honeypot-захищених форм та їх налаштування

en: Leave this field blank
uk: Залиште це поле порожнім

en: There was a problem with your form submission. Please refresh the page and try again.
uk: Виникли складнощі з надсиланням форми. Будь ласка, оновіть сторінку і спробуйте ще раз.

en: Honeypot configuration
uk: Конфігурація Honeypot

en: Configure Honeypot spam prevention and the forms on which Honeypot will be used.
uk: Налаштування захисту від спаму Honeypot і форм, на яких він буде використаний.

en: Mitigates spam form submissions using the honeypot method.
uk: Зменшує надсилання спамерських форм за допомогою методу honeypot.

en: Administer Honeypot
uk: Адміністрування Honeypot

en: Bypass Honeypot protection
uk: Обхід захисту Honeypot

en: Bypass Honeypot form protection.
uk: Обхід захисту форм Honeypot.

en: There was a problem with your form submission. Please wait @limit seconds and try again.
uk: Виникли складнощі з надсиланням вашої форми. Будь ласка, зачекайте @limit секунд і спробуйте ще раз.

en: General Forms
uk: Загальні форми

en: User Password Reset form
uk: Форма скидання пароля користувача

en: Node Forms
uk: Форми матеріалів

en: @name node form
uk: Форма матеріалу @name

en: Comment Forms
uk: Форми коментарів

en: Honeypot installed successfully. Please !link to protect your forms from spam bots.
uk: Honeypot успішно встановлений. Будь ласка !link для захисту форм від спам-роботів.

en: configure Honeypot
uk: налаштуйте Honeypot

en: Log blocked form submissions
uk: Записувати в журнал надсилання заблокованих форм

en: Log submissions that are blocked due to Honeypot protection.
uk: Записувати заблоковані через Honeypot надсилання.

en: submission of a value in the honeypot field
uk: надсилання значення у полі honeypot

en: submission of the form in less than minimum required time
uk: надсилання форми тривало менший ніж необхідний час

en: Blocked submission of %form due to @cause.
uk: Блоковано надсилання форми %form через @cause.

en: The element name cannot contain spaces or other special characters.
uk: Назва елементу на повинна містити пробіли або інші спеціальні символи.

en: Enable Honeypot protection for ALL forms on this site (it is best to only enable Honeypot for the forms you need below).
uk: Увімкнути захист Honeypot для ВСІХ форм на цьому сайті (найкраще увімкнути Honeypot лише для потрібних форм з тих, що знаходяться нижче).

en: <strong>Page caching will be disabled on any page where a form is present if the Honeypot time limit is not set to 0.</strong>
uk: <strong>Кешування буде вимкнено на будь-якій сторінці, де присутня форма, якщо обмеження часу знаходження не встановлено у 0.</strong>

en: <strong>Page caching will be disabled if there is a form protected by time limit on the page.</strong>
uk: <strong>Якщо форма захищена обмеженням часу знаходження на сторінці, кешування сторінки буде вимкнено.</strong>

en: Honeypot rejection
uk: Відмова Honeypot

en: Form ID of the form the user was disallowed from submitting.
uk: Ідентифікатор форми, яку користувачеві було заборонено надсилати.

en: String indicating the reason the submission was blocked.
uk: Рядок, що вказує причину блокування надсилання

en: Administer Honeypot-protected forms and settings.
uk: Адміністрування Honeypot-захищених форм та їх налаштування.

en: Protect all forms
uk: Захистити усі форми

en: Unprotected forms
uk: Незахищена форми

en: Unprotected form
uk: Незахищені форми

en: Unable to create Honeypot CSS directory, %path. Check the permissions on your files directory.
uk: Неможливо створити каталог Honeypot CSS %path. Перевірте права доступу до каталогу files.

en: The name of the Honeypot form field. It's usually most effective to use a generic name like email, homepage, or link, but this should be changed if it interferes with fields that are already in your forms. Must not contain spaces or special characters.
uk: Назва поля форми Honeypot. Зазвичай, найефективніше буде узяти стандартну назву на зразок електронної пошти, посилання, імені, але вона не повинна збігатися з полями, що вже є на формі. Не повинно містити пробіли та спеціальні символи.

en: The element name cannot match one of the common Drupal form field names (e.g. @names).
uk: Назва елементу не повинна збігатися з стандартними назвами полів форм у Drupal (наприклад, @names).

en: Congratulations on installing Honeypot on your site! With just a few clicks, you can have your site well-protected against automated spam bots.
    
    Click Next to be guided through this configuration page.
uk: Вітаємо вас з установкою Honeypot на вашому сайті! За допомогою всього лише кількох клацань миші, ви можете надійно захистити сайт від автоматичних спам-ботів. 
    
    Натисніть Далі, щоб переглянути цю сторінку конфігурації.

en: Protecting all the forms is the easiest way to quickly cut down on spam on your site, but doing this disables Drupal's caching for every page where a form is displayed.
    
    Note: If you have the honeypot time limit enabled, this option may cause issues with Drupal Commerce product forms or similarly-sparse forms that are able to be completed in a very short time.
uk: Захист всіх форм це найпростіший спосіб швидко скоротити кількість спаму на сайті, але при цьому вимикається системне кешування Drupal для кожної сторінки з формою.
    
    Примітка: Якщо в honeypot увімкнено обмеження часу, це може призвести до складнощів з формами товарів модуля  Drupal Commerce або аналогічно побудованими формами, які здатні завершуватися протягом дуже короткого проміжку часу.

en: Check this box to log every form submission using watchdog. If you have Database Logging enabled, you can view these log entries in the Recent log messages page under Reports.
uk: Встановіть цей прапорець, щоб реєструвати кожне надсилання форми за допомогою сторожа. Якщо у вас увімкнена  функція ведення журналу бази даних, ви можете переглянути ці записи журналу на сторінці останніх записів журналу в розділі Звіти.

en: Honeypot Element Name
uk: Назва елементу Honeypot

en: Spam bots typically fill out any field they believe will help get links back to their site, so tempting them with a field named something like 'url', 'homepage', or 'link' makes it hard for them to resist filling in the field—and easy to catch them in the trap and reject their submissions!
uk: Спам-роботи, як правило, заповнюють всі поля, котрі на їхню думку допоможуть отримати посилання на свій сайт, тому спокусивши їх полем з назвою на кшталт url', 'homepage' або 'link' ще більше підбадьорить їх заповнити це поле і допоможе впіймати їх в пастку і відмовити в надсиланні форми!

en: Honeypot Time Limit
uk: Обмеження часу Honeypot

en: If you enter a positive value, Honeypot will require that all protected forms take at least that many seconds long to fill out. Most forms take at least 5-10 seconds to complete (if you're a human), so setting this to a value < 5 will help protect against spam bots. Set to 0 to disable.
uk: Якщо ввести позитивне значення, Honeypot вимагатиме, щоб всі захищені форми заповнювались стільки, скільки зазначено секунд. Більшість форм заповнюються не менше 5-10 секунд (для дорослої людини), тому встановлення тут значення < 5 допоможе захистити форму від спамерів. Для вимкнення встановіть рівним 0.

en: Honeypot form-specific settings
uk: Налаштування Honeypot, що стосуються форм

en: If you would like to choose particular forms to be protected by Honeypot, check the forms you wish to protect in this section. Most common types of forms are available for protection.
uk: Якщо ви хотіли б вибрати конкретні форми для їх захисту за допомогою Honeypot, позначте прапорцем форми, які ви хочете захистити в цьому розділі. Найбільш поширені типи форм доступні для захисту.

en: The element name must start with a letter.
uk: Назва елементу має починатись з літери.
