Honeypot (8.x-1.31) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Preview
az: Önizləmə

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
