Honeypot (8.x-1.31) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: seconds
fi: sekuntia

en: Spam control
fi: Roskapostin hallinta

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
