Hops (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Core
ar: النواة

en: Updated
ar: التحديث

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: New
ar: جديد

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: medium
ar: متوسط

en: small
ar: صغير

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية
