Hops (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Core
cs: Jádro

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: New
cs: Nové

en: Tabs
cs: Záložky

en: medium
cs: střední

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: wide
cs: široký

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
