Hops (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Core
el: Πυρήνας

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: New
el: Δημιουργία

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: wide
el: πλατύ
