Hops (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Core
et: Tuum

en: Updated
et: Uuendatud

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: New
et: Uus

en: Tabs
et: Sakid

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: wide
et: lai

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
