Hops (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: New
ne: नयाँ

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: wide
ne: चौडा

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
