Hops (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Home
ps: کور

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: New
ps: نوی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
