Hops (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Core
ru: Ядро

en: Updated
ru: Обновлено

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: New
ru: Новое

en: Tabs
ru: Вкладки

en: medium
ru: средний

en: small
ru: маленький

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: wide
ru: широкий

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
