Hops (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Core
da: Kerne

en: Updated
da: Opdateret

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: New
da: Ny

en: Tabs
da: Faner

en: medium
da: mellem

en: small
da: lille

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: wide
da: bred

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
