Hops (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Core
fi: Ydin

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: New
fi: Uusi

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: medium
fi: keskikokoinen

en: small
fi: pieni

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: wide
fi: laaja

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
