Hops (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Core
fr: Cœur

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: New
fr: Nouveau

en: Tabs
fr: Onglets

en: medium
fr: modéré

en: small
fr: petit

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: wide
fr: large

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
