Hops (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Core
km: សំខាន់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង
