Hops (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Core
pl: Rdzeń

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: New
pl: Nowy

en: Tabs
pl: Zakładki

en: medium
pl: średni

en: small
pl: mała

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: wide
pl: szerokie

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
