Hops (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Core
uk: Ядро

en: Updated
uk: Оновлено

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: New
uk: Нові

en: Tabs
uk: Вкладки

en: medium
uk: середній

en: small
uk: малий

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Stuff
uk: Речі

en: wide
uk: широкий

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
