Hops (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Core
az: Nüvə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: New
az: Yeni

en: Tabs
az: Tablar

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: wide
az: geniş
