Hops (8.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Core
gl: Núcleo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: New
gl: Novo

en: Tabs
gl: Lapelas

en: medium
gl: medio

en: small
gl: pequena

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: wide
gl: grosa

en: Subscribe to @title
gl: Subscribirse a @title

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
