Hops (8.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Home
pt: Início

en: Updated
pt: Atualizado

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: New
pt: Novo

en: Tabs
pt: Abas

en: medium
pt: médio

en: small
pt: pequeno

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: wide
pt: largo

en: Subscribe to @title
pt: Inscrever-se em @title

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Enviado por @author_name em @date
