Hops (8.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Updated
hu: Frissítve

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: New
hu: Új

en: Tabs
hu: Fülek

en: medium
hu: közepes

en: small
hu: kicsi

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: wide
hu: széles

en: Subscribe to @title
hu: Feliratkozás a következőre: @title

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
