Hops (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Core
lt: Branduolys

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: New
lt: Naujas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: medium
lt: vidutinis

en: small
lt: mažas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: wide
lt: platus

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
