Hops (8.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Core
oc: Còr

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: New
oc: Novèl

en: Tabs
oc: Onglets

en: small
oc: pichon

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: wide
oc: espandit
