Hops (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Core
ro: Nucleu

en: Updated
ro: Actualizat

en: New
ro: Nou

en: Tabs
ro: Taburi

en: medium
ro: mediu

en: small
ro: mic

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: wide
ro: larg

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
