Hops (8.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Core
sl: Jedro

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
