Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha10) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Download
be: Сцягнуць

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Published
be: Апублікавана

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Authored on
be: Дата:

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: File directory
be: Дырэкторыя файла
