Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha10) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Download
ca: Baixa

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Links
ca: Enllaços

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Published
ca: Publicat

en: Plain text
ca: Text pla

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: File directory
ca: Directori de fitxers
