Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha10) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Last updated
de: Zuletzt aktualisiert

en: Download
de: Herunterladen

en: File
de: Datei

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: View
de: Ansicht

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Plain text
de: Klartext

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: Allowed file types
de: Zulässige Dateierweiterungen

en: File directory
de: Dateiverzeichnis

en: The configuration has been updated.
de: Die Einstellung wurde aktualisiert.
