Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha10) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Last updated
ru: Последнее обновление

en: Download
ru: Скачать

en: File
ru: Файл

en: Edit
ru: Редактировать

en: Links
ru: Ссылки

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Published
ru: Опубликовано

en: Plain text
ru: Простой текст

en: Authored on
ru: Создан в

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Allowed file types
ru: Разрешенные типы файлов

en: File directory
ru: Каталог файлов

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: File alias
ru: Синоним файла
