Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha10) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Last updated
th: แก้ไข

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Links
th: ลิงก์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ
