Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
