Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
