Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Last updated
hi: आखरी अपडेट

en: Download
hi: डाउनलोड

en: File
hi: फ़ाइल

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Links
hi: लिंक

en: Link
hi: कड़ी

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: Teaser
hi: टीज़र

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Plain text
hi: सादा टेक्स्ट

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन
