Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Last updated
ta: இறுதியாக இற்றைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: View
ta: நோக்குக

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
