Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha5) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Last updated
es: Última actualización

en: Download
es: Descargar

en: File
es: Archivo

en: Edit
es: Editar

en: Links
es: Enlaces

en: Link
es: Enlace

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Teaser
es: Resumen

en: Updated
es: Actualizado

en: Published
es: Publicado

en: Plain text
es: Texto sin formato

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Allowed file types
es: Tipos de archivo permitidos

en: File directory
es: Directorio de archivos
