Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Download
mn: Татах

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
