Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Download
sv: Ladda ned

en: File
sv: Fil

en: Edit
sv: Redigera

en: Links
sv: Länkar

en: Link
sv: Länk

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Teaser
sv: Ingress

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Published
sv: Publicerad

en: Plain text
sv: Ren text

en: Authored on
sv: Författad

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: File directory
sv: Filkatalog

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering
