Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha6) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Download
az: Yüklə

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: File directory
az: Fayl kataloqu
