Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha6) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Last updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Download
fa: دانلود

en: File
fa: فایل

en: Edit
fa: ویرایش

en: Links
fa: پیوندها

en: Link
fa: پیوند

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: File directory
fa: پوشه فایل
