Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Links
lv: Saites

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Published
lv: Publicēts

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: File directory
lv: Datņu direktorija
