Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha6) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Last updated
ur: آخری بار تدوین کیا گیا

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: File
ur: فائل

en: Edit
ur: تدوین

en: Links
ur: لنکس

en: Link
ur: ربط

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Authored on
ur: تصنیف بر
