Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha7) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Last updated
bn: সর্বশেষ আপডেট

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: File
bn: ফাইল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
