Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha7) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Download
gl: Descargar

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Links
gl: Ligazóns

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Published
gl: Publicado

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Authored on
gl: Creado en

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: File directory
gl: Directorio de arquivos
