Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha7) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Last updated
it: Ultimo aggiornamento

en: Download
it: Scarica

en: Edit
it: Modifica

en: Links
it: Collegamenti

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Teaser
it: Anteprima

en: Updated
it: Aggiornato

en: Published
it: Pubblicato

en: Plain text
it: Testo semplice

en: Authored on
it: Creato il

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: File directory
it: Cartella file
